ŽP Šport Podbrezová - C Slavoj Velký Šariš ženy 3382:3133 (8:0)
Paulecko Pavel 561 - 538 Klimková Lenka
Sršen Matej 559 - 531 Drabišcaková Paula
Jakubec Pavol 595 - 500 Hatalová Gabriela
Vais Stanislav 543 - 536 Klubertová Dana
Svitek Michal 558 - 511 Benová Michaela
Petráš Jozef 566 - 517 Cechová Viera
rozhodca: Ondrej Kyselica
NK HESTA Presov - ZP Sport Podbrezova zeny 3257:2975 (7:1)
Hliviak Miroslav 568 - 432 Babicova Simona
Guman Lubomir 541 - 455 Skalosova Dominika
Guman Pavel 548 - 536 Kyselicova Dagmar
Mlinarcik Slavomir 518 - 526 Turcanova Jana
Kollar Emil 531 - 511 Babelova Eva
Kazimir Martin 551 - 515 Hiadlovska Edita
rozhodca: ved. družstiev
KK Tatran Sučany B - MKK Magnezit Jelšava 3266:3242 (5:3)
Vyletel Ján 549 - 529 Koreň Ľudovit
Pták Marian 552 - 556 Bráz Arpád
Mušková Dominika 505 - 590 Pašiak Ivan
Adamec Peter 571 - 475 Spišák Ľubomír
Čabuda Ján 542 - 558 Koreň Tomáš
Ludrovský Stanislav 547 - 534 Raffay Maroš
rozhodca : Vladimír Chmúrny
MKK Svit - KK Rimavská Sobota 3073:3145 (3:5)
Schmidt Peter 530 - 553 Šmatlík Róbert
Focko Jaroslav ml. 499 - 477 Vanek Ivan
Hauke Pavel 527 - 508 Topor Ladislav
Hajovský A. / 61.h. Kalakaj A. 491 - 539 Toma Pavel
Kratochwilla Ondrej 500 - 474 Toporová Mária
Svitanek Matúš 526 - 594 Kojnok Milan
rozhodca : vedúci družstiev
ŠKK Trstená A - Slavoj Veľký Šariš B 3276:3309 (2:6)
Koleják Martin 583 - 500 Klimko Jozef
Koleják V. / 53.h. Dzurek B. 510 - 584 Varga Richard
Didek Dominik 547 - 557 Čech Jozef
Markusek Dušan 552 - 566 Muller Radovan
Dzurek Stanislav 543 - 571 Beran Rastislav
Benický Marian 541 - 531 Vítkovič Vojtech
rozhodca : Anton Juris
FTC Fiľakovo - KK Plešivec 3298:3121 (6:2)
Knapp Gejza st. 528 - 556 Baša Július
Knapp G. ml. / 73.h. Gallo M. 552 - 546 Lipták Ľudovít
Flachbart Patrik 562 - 493 Dudáš Otakar
Flachbart Ladislav 554 - 532 Lipták Bohuslav
Šimon Alexander 540 - 515 Lipták Vojtech st.
Nagy Ronald 562 - 479 Lipták Róbert
rozhodca : Robo Nagy
TJ Zvolenská Slatina - Trstená B 3111: 3209 (2:6)
Vician Ladislav 489 - 547 Urban Milan
Pastoráková Janka 531 - 474 Stankovič F. / 61.h. Karasová R.
Brachna Peter 523 - 552 Frielich František
Ondriga Jozef 494 - 524 Jašurková Michaela
Tore Karol 531 - 524 Koleják Anton
Mészáros Ján 543 - 588 Šuba Norbert
rozhodca : ved.mužstiev
Šestka 24 kola
Jakubec Pavol 595 Podbrezová
Kojnok Milan 594 Sp. N. Ves
Pašiak Ivan 590 Sučany
Šuba Norbert 588 Fiľakovo
Varga Richard 584 Trstená
Koleják Martin 583 Trstená
Tabuľka zápasov celkom.
1. TJ Slavoj Veľký Šariš „B“ 23 18 3 2 135:49 3273 39
2. ŠKK Trstená "A" 22 18 1 3 133:43 3290,7 37
3. KK Tatran Sučany „B“ 21 17 1 3 121:47 3239 35
4. KK Rimavská Sobota 23 14 3 6 103,5:80,5 3175,4 31
5. FTC Fiľakovo 22 14 2 6 111:65 3200,8 30
6. ŽP Šport a.s. Podbrezová "C" 21 13 1 7 103:65 3218,9 27
7. NK Hesta Prešov 21 11 1 9 90,5:77,5 3155,1 23
8. ŠKK Trstená "B" 23 11 1 11 89:95 3169,1 23
9. KK Plešivec 22 10 1 11 86:90 3156,1 21
10. MKK Magnezit Jelšava 21 9 0 12 84,5:83,5 3196,8 18
11. MKK Svit 22 7 1 14 71:105 3073,9 15
12. Lokomotíva Vrútky "Ž" 22 5 0 17 51,5:124,5 3024,7 10
13. TJ Slavoj Veľký Šariš „Ž“ 22 4 1 17 60,5:115,5 3100 9
14. ŽP Šport a.s. Podbrezová "Ž" 23 3 2 18 46,5:137,5 3054,5 8
15. KK Zvolenská Slatina 22 2 0 20 35:141 3000,2 4